HOSE/COUPLER SINGLE SPEED HAND PUMP 1/4"-1/4" NPT Kennedy KEN5678120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$64.82
Cena regularna:
$52.70
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HOSE/COUPLER SINGLE SPEED HAND PUMP 1/4"-1/4" NPT Kennedy KEN5678120K
Kennedy KEN-567-8120K
KEN5678120K
HOSE/COUPLER SINGLE SPEED HAND PUMP 1/4"-1/4" NPT Kennedy
KEN-567-8120K
SM.CK016,130ZLNE
Narzędzia Cromwell
KEN-567-8050K: Zestaw naprawczy do HPS035
KEN-567-8060K: Zestaw naprawczy do HPS060
KEN-567-8080K: Zestaw naprawczy do HPT035
KEN-567-8090K: Zestaw naprawczy do HPT070
KEN-567-8100K: Zestaw naprawczy do HPT250
KEN-567-8120K: Podłączenie do węża (1500mm x 1/4” NPT)
KEN-567-8140K: Podłączenie do węża (1500mm x 3/8” x 1/4” NPT)
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Opis | Connection Hose (1500mm x 1/4" NPT) |
| EAN13 Barcode | 5036140023192 |
| Głębokość całk. | 300 |
| Długość całkowita | 50 |
| Waga całkowita | 1 |
| Szerokość całk. | 300 |
| Supplier Part No. | 5678120K |
| UNSPSC Code | 78181501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opis | Connection Hose 1500mm x 1/4in NPT |
| Numer produktu | 567-812 |
| Typ produktu | Hose / Coupler |
| To Suit Model | HPS035 / KEN5038800K HPS060 / KEN5038820K |
| Waga | 1000g |