Hak obrotowy sprężynowy dwuelementowy Matlock MTL9784510K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hak obrotowy sprężynowy dwuelementowy Matlock MTL9784510K
Matlock MTL-978-4510K
MTL9784510K
57mm SWIVEL SPRING BILLET HOOK NICKEL PLATE Matlock
MTL-978-4510K
SM.CK016,7,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Hak ten może być stosowany do zapięcia smyczy zwierzęcia lub łańcuchów, wymagających ruchu obrotowego linki, aby zapobiegać zapętleniu się jej lub skręceniu.
Wykończenie: niklowany elektrolitycznie.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140068100 |
| Finish | Nickel-Plated |
| Długość | 2 1/4" cal |
| Długość | 57 mm |
| Supplier Part No. | 329-PP0057NP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 57 mm 2 1/4" cal |
| Product Number | |
| Typ produktu | Swivel Spring Billet Hook |
| Średnica | mm |
| Size | mm |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Nickel Plated |
| Package Quantity | 1 |