IS50-IS40-027 TAPER ADAPTOR Indexa IND1445002K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
645,90 zł
Cena regularna:
525,12 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
IS50-IS40-027 TAPER ADAPTOR Indexa IND1445002K
IND-144-5002K
IS40 bore.
QC = ISO/DIN 2080 Quick Change
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Indexa |
| D | 88.8 |
| EAN13 Barcode | 5036140365162 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Lumens | 027 |
| Outside Taper | IS50 |
| Waga całkowita | 2.55 |
| Shank | ISO/DIN 2080 |
| Supplier Part No. | 1445002K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 2.7 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Outside Taper | IS50 |
| Długość | 27mm |
| Morse Taper | |
| Mount | |
| Model, kod produktu | IS50-IS40-027 |
| Waga | g gramkg |
| Średnica | 88.8mm |
| Typ chwytu | IS40 |
| Bore Size |