Imadło 150x300mm CNC maszynowe modułowe Indexa IND4450660K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 625,53 €
Cena regularna:
1 321,57 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imadło 150x300mm CNC maszynowe modułowe Indexa IND4450660K
Indexa IND-445-0660K
IND4450660K
Imadło maszynowe MODULOWE 150x300mm Indexa IND4450660K
IND-445-0660K
Opis produktu
Precyzyjne modułowe imadła są przeznaczone do stosowania na obrabiarkach standardowych i obrabiarkach sterowanych numerycznie (CNC) do dokładnego szlifowania i frezowania. Imadło może być ustawione do pracy pojedynczo lub w zespołach, na stołach, paletach – w zależności od wymiarów obrabianego materiału. Wykonane z wysokiej jakości hartowanej stali stopowej.Równoległość: 0.005mm.
Dokładność w pionie: 0.005mm.
Akcesoria:
Klucz typu L, klucz typu T zacisk mocowania imadła zderzak z główną śrubą, wpusty ustalające itp.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Siła zacisku | 5000 kg |
| Kod EAN13 | 5036140057364 |
| Kod eCl@ss | 21020601 |
| Wysokość szczęk | 50mm |
| Otwarcie szczęk | 300mm |
| Szerokość szczęk | 150mm |
| Głębokosć całk./opak. | 170 |
| Długość całk./opak. | 130 |
| Waga całkowita | 32.9 |
| Szerokość całk./opak. | 540 |
| Nr produktu | IND-445-0660K |
| Kod UNSPSC | 27112102 |
| Waga elementu | 29.50 kg |
SM.CK016,4500ZLNE