Zapalarka TIG Kennedy KEN8853300K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
330,70 zł
Cena regularna:
268,86 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapalarka TIG Kennedy KEN8853300K
Kennedy KEN-885-3300K
KEN8853300K
TTF17 FLEXI TIG TORCH WITH 4.0M CABLE Kennedy
KEN-885-3300K
SM.CK016,200ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zapalarki TIG
Chłodzona wodą lub powietrzem. Wszystkie zapalarki TIG Kennedy są lekkie i trwałe. Dostarczane z kablem 3.8m i sztywną gumową lub elastyczną głowicą żaroodporną.
Uchwyty zapalniczki
Wytworzone z tworzywa ABS z głowica z gumy silikonowej dla większej trwałości i żaroodporności
Typ i rozmiar:
Standard Rigid Head Tig Torch = Standardowa sztywna głowica
Flexible Head Tig Torch = Elastyczna głowica
Water Cooled = Chłodzenie wodą
Air Cooled = Chłodzenie powietrzem
Standard torch body = Standardowa
Flexi torch body = Elastyczna
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140036383 |
| eCl@ss Code | 21089104 |
| Numer produktu | TTF017 |
| Supplier Part No. | 8853300K |
| Type & Size | Flexible Head Tig Torch 150DC/120AC - Air Cooled |
| UNSPSC Code | 23271407 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość przewodu | 3.8 m metre |
| Features | Ergonomic Lever Switch Light Weight and Durable Quaiitiy Fitted Zipper Cover Silicon Rubber head Mouldings for greater Heat Resistance |
| Head Type | Flexible Torch Head |
| Numer produktu | WP17FX |
| Includes | 2.4mm Collet 10N24 2.4mm Collet Body 10N32 Long Back Cap 57Y02 short Back Cap 57Y04 Standard Ceramic 10N48(no.6) |
| Amperage Rating | AC-120 DC-150 A ampere |
| Machine Fitting | Gas 3/8in BSP Power 10-25 Dinse Type Plug |
| Cooling Type | Air Cooled |