Imadło maszynowe 200mm 8" 46kg stalowe stałe Atlas Workholders ATL4450200K ATL-445-0200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imadło maszynowe 200mm 8" stalowe stałe 46kg Atlas Workholders ATL4450200K ATL-445-0200K
- Szerokość szczęk: 200mm
- Otwarcie szczęk: 160mm
- Wysokość szczęk: 63mm
- Zastosowanie: maszynowe
- Materiał: stal
- Mocowanie: śruby
- Wymiary gabarytowe (Wys. x Dł x Sz.): 140 x 440 x 220mm
- Waga: 46kg
Wykonano zgodnie z surowymi kryteriami. Przeznaczone do ogólnego frezowania, wyrównywania, wierceń itd.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Kod EAN13 | 5036140043978 |
| Kod eCl@ss | 21020601 |
| Wysokość szczęk | 63mm |
| Szerokość szczęk | 200mm |
| Maksymalne otwarcie | 160mm |
| Głębokosć całk./opak. | 270 |
| Wysokość całk./opak. | 140mm |
| Długość całk./opak. | 220 |
| Waga całkowita | 46 |
| Szerokość całk./opak. | 480 |
| Nr produktu | ATL-445-0200K |
| Typ | Bez obrotowej podstawy |
| Kod UNSPSC | 27112102 |
| Waga elementu | 46 kg |