Imadło maszynowe 4" z obrotową podstawą calowe Atlas Workholders ATL4451100K ATL-445-1100K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imadło maszynowe 4" z obrotową podstawą calowe Atlas Workholders ATL4451100K ATL-445-1100K
Atlas Workholders ATL-445-1100K
ATL4451100K
Imadło maszynowe z obrotową podstawą, 4" Atlas Workholders ATL4451100K
ATL-445-1100K
Opis produktu
Imadła maszynowe bez mechanizmu obrotowego podstawyWykonano zgodnie z surowymi kryteriami. Przeznaczone do ogólnego frezowania, wyrównywania, wierceń itd.
Imadła maszynowe bez mechanizmu z obrotową podstawą
Także dostępne z podstawą bez mechanizmu obrotowego. Przeznaczone do ogólnego frezowania, wyrównywania, wierceń itd.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Kod EAN13 | 5036140044012 |
| Kod eCl@ss | 21020601 |
| Wysokość szczęk | 35mm |
| Szerokość szczęk | 100mm |
| Maksymalne otwarcie | 80mm |
| Głębokosć całk./opak. | 150 |
| Wysokość całk./opak. | 110mm |
| Długość całk./opak. | 120 |
| Waga całkowita | 17 |
| Szerokość całk./opak. | 270 |
| Nr produktu | ATL-445-1100K |
| Typ | With Swivel Base |
| Kod UNSPSC | 27112102 |
| Waga elementu | 17 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Swivel |
| Siła zacisku | |
| For Use With | |
| Wysokość szczęk | 35mm |
| Otwarcie szczęk | 80mm |
| Jaw Type | |
| Szerokość szczęk | 100mm |
| Wysokość całkowita | 110mm |
| Długość całkowita | 195mm |
| Szerokość całk. | 145mm |
| Model, kod produktu | MVS100 |
| Throat Depth | 35mm |
| Mounting Type | Clamp/Bolt |
| Special Features | Swivel Base |
| Overall Dimensions | 195mm x 145mm x 110mm |
| Overall Material | |
| Materiał szczęk | |
| Jaw Face Material | |
| Grubość szczęk | |
| Maximum Compatible Pipe Size | |
| Minimum Compatible Pipe Size | |
| Wymiar szczęk | 100mm x 35mm |
| Compatible Pipe Size Range | |
| Compatible Vice Jaw Width | 100mm |
| Overall Jaw Material | |
| Vice Type | Machine Vice |
SM.CK016,545ZLNE