Imadło maszynowe 6" bez obrotowej podstawy calowe Atlas Workholders ATL4450150K ATL-445-0150K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imadło maszynowe 6" bez obrotowej podstawy calowe Atlas Workholders ATL4450150K ATL-445-0150K
Atlas Workholders ATL-445-0150K
ATL4450150K
Imadło maszynowe bez obrotowej podstawy, 6" Atlas Workholders ATL4450150K
ATL-445-0150K
Opis produktu
Imadła maszynowe bez mechanizmu obrotowego podstawyWykonano zgodnie z surowymi kryteriami. Przeznaczone do ogólnego frezowania, wyrównywania, wierceń itd.
Imadła maszynowe bez mechanizmu z obrotową podstawą
Także dostępne z podstawą bez mechanizmu obrotowego. Przeznaczone do ogólnego frezowania, wyrównywania, wierceń itd.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Kod EAN13 | 5036140043954 |
| Kod eCl@ss | 21020601 |
| Wysokość szczęk | 51mm |
| Szerokość szczęk | 160mm |
| Maksymalne otwarcie | 125mm |
| Głębokosć całk./opak. | 250 |
| Wysokość całk./opak. | 120mm |
| Długość całk./opak. | 180 |
| Waga całkowita | 26 |
| Szerokość całk./opak. | 450 |
| Nr produktu | ATL-445-0150K |
| Typ | Bez obrotowej podstawy |
| Kod UNSPSC | 27112102 |
| Waga elementu | 34 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Fixed |
| Siła zacisku | |
| For Use With | |
| Wysokość szczęk | 51mm |
| Otwarcie szczęk | 125mm |
| Jaw Type | |
| Szerokość szczęk | 160mm |
| Wysokość całkowita | 120mm |
| Długość całkowita | 411mm |
| Szerokość całk. | 187mm |
| Model, kod produktu | MVF160 |
| Throat Depth | 51mm |
| Mounting Type | Clamp/Bolt |
| Special Features | |
| Overall Dimensions | 411mm x 187mm x 120mm |
| Overall Material | |
| Materiał szczęk | |
| Jaw Face Material | |
| Grubość szczęk | |
| Maximum Compatible Pipe Size | |
| Minimum Compatible Pipe Size | |
| Wymiar szczęk | 160mm x 51mm |
| Compatible Pipe Size Range | |
| Compatible Vice Jaw Width | 160mm |
| Overall Jaw Material | |
| Vice Type | Machine Vice |
SM.CK016,769ZLNE