Imadło narzędziowe 50x65x25mm rowki V 0,005mm ACC Atlas Workholders ATL4450310K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imadło narzędzi owe 50x65x25mm, rowki typu "V" 0.005mm ACC Atlas Workholders ATL4450310K
Atlas Workholders ATL-445-0310K
ATL4450310K
Imadło narzędziowe 50x65x25mm, rowki typu "V" 0.005mm ACC Atlas Workholders ATL4450310K
ATL-445-0310K
Opis produktu
Wykonane ze stali stopowej, hartowane powierzchniowo. Z mechanizmem szybkiegoodmocowania. Dokładność: 0.005mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Kod EAN13 | 5036140049031 |
| Kod eCl@ss | 21020601 |
| Wysokość szczęk | 30mm |
| Otwarcie szczęk | 78mm |
| Szerokość szczęk | 50mm |
| Głębokosć całk./opak. | 90 |
| Długość całk./opak. | 200 |
| Waga całkowita | 2.5 |
| Szerokość całk./opak. | 90 |
| Nr produktu | ATL-445-0310K |
| Kod UNSPSC | 27112102 |
| Waga elementu | 3 kg |
SM.CK016,375ZLNE