Imadło narzędziowe typ V 50x78x30mm 0,003mm Indexa IND4450310K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$382.25
Cena regularna:
$310.78
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imadło narzędzi owe, typ V 50x78x30mm, 0.003mm ACC. Indexa IND4450310K
Indexa IND-445-0310K
IND4450310K
Imadło narzędziowe, typ 'V' 50x78x30mm, 0.003mm ACC. Indexa IND4450310K
IND-445-0310K
Opis produktu
Wykonane z wysokojakościowej stali stopowej, nawęglane i hartowane do twardości 58 - 62 HRC. Z zębatkowym mechanizmem szybkiego uwalniania z uchwytu. Dokładność: 0.003mm.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Kod EAN13 | 5036140049048 |
| Kod eCl@ss | 21020601 |
| Wysokość szczęk | 30mm |
| Otwarcie szczęk | 78mm |
| Szerokość szczęk | 50mm |
| Głębokosć całk./opak. | 90 |
| Długość całk./opak. | 90 |
| Waga całkowita | 2.15 |
| Szerokość całk./opak. | 200 |
| Nr produktu | IND-445-0310K |
| Kod UNSPSC | 27112102 |
| Waga elementu | 3.00 kg |
SM.CK016,1250ZLNE