Inwerterowa maszyna do cięcia plazmowego 40A RD-PCM29
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Posiada wyświetlacz do przeglądania ilości bieżących & napięcia
- Posiada wskaźnik przeciążenia
- Ustawienie regulacji prądu
- Ustawienie regulacji siły sinusoidy
- Wygodny ergonomiczny uchwyt ułatwiający transport >
- Ciśnieniomierz
- Model charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami & waga
- Maksymalna zdolność cięcia: 10 mm
| Zakres prądu | 10 - 40 A |
| Napięcie znamionowe | 230 b> V |
| Typ napięcia znamionowego | Przewodowe — sieć elektryczna |
| Długość kabla | 2 m |
| Stopień ochrony | IP21S |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 96 V |
Wyposażenie:
| Kabel z zaciskiem stołowym | 1 szt. |
| Zawór redukcyjny z osuszaczem | 1 szt. |
| Palnik plazmowy | 1 szt. |
| Maska spawalnicza | 1 szt. |