Kabura na wiertarkę Kennedy KEN5933160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
48,28 €
Cena regularna:
39,25 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabura na wiertarke Kennedy KEN5933160K
Kennedy KEN-593-3160K
KABURA na WIERTARKE
KEN-593-3160K
Opis produktu
Wykonane z naturalnej skóry zawiera dwa pojemniki na narzędzia i regulowany pasek zabezpieczający z 4 wycięciami. jasnobrązowy pasek wykonany ze skóry z uchwytem na klucz do uchwytu wiertarskiego, egulowany skórzany pasek podtrzymujący, i jeden wolny uchwyt na dowolne narzędzie. Nie zawiera pasa.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140143562 |
| Kod eCl@ss | 40019107 |
| Wysokość | 300mm |
| Waga całkowita | 0.22 |
| Nr produktu | EPT 030 |
| Kod UNSPSC | 24112403 |
| Waga | 250g |
| Szerokość | 200mm |
KEN5933160K
KABURA NA WIERTARKE Kennedy
KEN-593-3160K
SM.CK016,121ZLNE
Narzędzia Cromwell