Kamizelka odblaskowa 2BB pomarańczowa XL Tuffsafe TFF9624253D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kamizelka odblaskowa 2BB pomarańczowa XL Tuffsafe TFF9624253D
KAMIZELKA ODBLASKOWA 2BB POMARANCZOWA - X/L Tuffsafe TFF9624253D
Tuffsafe TFF-962-4253D
TFF9624253D
KC-016,14,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Z satynowej żółtej dzianiny poliestrowej, zapinane z przodu na rzep. 50 mm taśma odblaskowa.
BSEN471 1994:Klasa 3 obszar fluorescencyjny i pasów odblaskowych.
BSEN471 1994: Klasa 2 działania taśm odblaskowych.
Dostępne rozmiary i dobór:
Dopasuj według rozmiaru klatki piersiowej. W przypadku konieczności noszenia pod spodem grubszej odzieży, może być potrzebny większy rozmiar.
Przewodnik po rozmiarach:
Rozmiar: M. Obw. kl. (cm): 112-116. Wzrost (cm): 152-194.
Rozmiar: L. Obw. kl. (cm): 116-120. Wzrost (cm): 152-194.
Rozmiar: XL. Obw. kl. (cm): 120-124. Wzrost (cm): 152-194.
Rozmiar: XXL. Obw. kl. (cm): 124-128. Wzrost (cm): 152-194.
Niniejsza odzież spełnia wymagania Dyrektywy 89/686/EEC oraz podane odpowiednie normy.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Night Work; Road Work |
| Marka, producent | Tuffsafe |
| Chest Size | 120-124 cm |
| Child Size | |
| Coat/Jacket Length | 152-194 cm |
| Kolor | Orange |
| Disposable/Reusable | Reusable |
| EAN13 | 5036140016927 |
| ecl@ss | 40010101 |
| Fabric Coating | |
| Fabric Weight | 270 g/m² |
| Gender | Men; Women |
| Includes | Reflective Tape Strips |
| Materiał | Polyester |
| Number of Bands | 1 (Body) |
| Number of Braces | 2 (Shoulders) |
| Number of Pockets | |
| Protection Features | High-visibility |
| Rozmiar | X Large |
| Standard, norma | Directive 89/686/EEC. BS EN 471 Class 3 |
| Oznaczenie | TFF-962-4253D |
| Type | Waistcoat |
| UNSPSC | 46181531 |