Kaseta 1/2" zapas do nasadek KEN5827997K MM/AF Kennedy KEN5932940K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Kaseta 1/2"" zapas do nasadek KEN5827997K MM/AF KEN5932940K
Kennedy KEN-593-2940K
KEN5932940K Kennedy KASETA ZAPAS DO NASADEKKEN5827997K 1/2"" MM/AF
Wymienna kaseta
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 1.8 |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5932940K |
| EAN13 Barcode | 5036140353329 |
| Wymiary | 525 x 300 x 80 mm |
| To Suit | MD30MA |
| Accessories | Replacement Case |
| Liczba elementów | 30 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| No. of Teeth | |
| Długość całk. | 520 mm |
| Product Number | |
| Typ produktu | Socket Set Case |
| Drive Type | |
| Liczba elementów | 30 |
| Standard, norma | |
| Finish/Coating | |
| Drive Size | 1/2" cal |