Kątownik dekarski 24"x16" Kennedy KEN5976950K MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kątownik dekarski 24"x16" Kennedy KEN5976950K
Kennedy KEN-597-6950K
Kątownik DEKARSKI 24"x16"
KEN-597-6950K
Opis produktu
Wykonane z utwardzonej, hartowanej, szlifowanej stali. Podziałka metryczna co 2mm z jednej strony i calowa ze skalą co 1/8” i 1/16” z drugiej strony. Kątowniki zalecanedo użytku dla stolarzy i wykonawców konstrukcji podłogowych i dachowych. Pomocne przy szybkiej kalkulacji odległości, odstępów, krawędzi, przy konstrukcji dachów, co umożliwia prawidłowo wykonane cięcia.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Angle Type | |
| Blade Dimensions | 610mmx50mmx406mmx40mm |
| Długość ostrza | 24"; 610mm; 16"; 406mm |
| Szerokość ostrza | 50mm; 40mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kolor | Silver; |
| Kod EAN13 | 5036140144552 |
| Kod eCl@ss | 21170303 |
| Features | |
| Powłoka, wykończenie | Bez połowki, niepokryty |
| For Use With | |
| Graduation Marking Colours | |
| Graduation Type | 2mm, 1/8, 1/16 |
| Zawiera | |
| Materiał | Steel |
| Typ | Rafters Square |
| Kod UNSPSC | 27111800 |
KEN5976950K
KATOWNIK DEKARSKI 24"x16" Kennedy
KEN-597-6950K
SM.CK016,40,3ZLNE
Narzędzia Cromwell