Kątownik metalowy regularny 6" Kennedy KEN5184160K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
123,01 €
Cena regularna:
100,01 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kątownik metalowy regularny 6" Kennedy KEN5184160K
Kennedy KEN-518-4160K
Kątownik metalowy regulowany 6"
KEN-518-4160K
Opis produktu
Wykonane z utwardzonej stali i precyzyjnie wycięte. Zawartość z trzema nastawnymi ostrzami, które można ustawić i umieszczać na właściwej pozycji urzywając specjalnej nakrętki. jedno gładkie, równoległe ostrze do użycia jako standardowy kątownik, 30° i 45° skośnie wycięte ostrze do kontroli kątów i wąskie ostrze posiadające zarówno miarę metryczną jak i calową.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111912 |
| Kod eCl@ss | 21170207 |
| Measured Length | 150mm |
| Measured Length | 6" calowe |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 210 |
| Waga całkowita | 0.535 |
| Szerokość całk./opak. | 120 |
| Nr produktu | KEN-518-4160K |
| Kod UNSPSC | 27111800 |
| Waga | 410g |
KEN5184160K
KATOWNIK METALOWY REGULOWANY 6" Kennedy
KEN-518-4160K
SM.CK016,258ZLNE
Narzędzia Cromwell