Kątownik mocujący 12"x9"x8" Oxford Precision OXD3701170K OXD-370-1170K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kątownik mocujący 12"x9"x8" Oxford Precision OXD3701170K OXD-370-1170K
Oxford Precision OXD-370-1170K
OXD3701170K
Kątownik mocujący 12"x9"x8" Oxford OXD3701170K
OXD-370-1170K
Opis produktu
Szlifowane z otworami do szybkiego mocowania, ustalania, pozycjonowania i sprawdzania elementów na maszynie. Posiadają konstrukcję żebrowaną aby poprawić wytrzymałość i sztywność. Boki i końce są wykończone maszynowo. Wykonane z odprężonego żeliwa.BS : 5535 Grade B.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140155039 |
| Wysokość całk./opak. | 8" calowe |
| Długość całk./opak. | 12" calowe |
| Szerokość całk./opak. | 10" calowe |
| Nr produktu | OXD-370-1170K |
| Kod UNSPSC | 81141503 |
| Waga | 26.5 kg |
SM.CK016,1735ZLNE