Oprawka zaciskowa BT40-SL12-063 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443450K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
360,60 zł
Cena regularna:
293,17 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT40-SL12-063 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443450K
Indexa IND-144-3450K
IND1443450K
KC-016,297,9ZN/SM.[NM]
Do użytku z frezami trzpieniowymi, adaptorami i tulejkami z chwytem Weldon’a. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| D | 42 mm |
| EAN13 | 5036140083523 |
| ecl@ss | 21021101 |
| Lumens | 63 mm |
| Waga całkowita | 1.25 |
| Typ chwytu | BT40 |
| Spigot Diameter | SL12 |
| Oznaczenie | IND-144-3450K |
| UNSPSC | 23290000 |
| Waga elementu | 1341 g |