Kątownik nastawny 6" calowy Kennedy KEN5976860K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$51.56
Cena regularna:
$41.92
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kątownik nastawny 6" calowy Kennedy KEN5976860K
Kennedy KEN-597-6860K
Kątownik NASTAWNY 6"
KEN-597-6860K
Opis produktu
Używane do znakowania kątów i testowania kwadratowych kształtów. Podstawa z drewna palisandrowego z mosiężnym zakończeniem dla większej odporności na zużycie. Ostrza wykonane są z utwardzonej stali i chronione przez 3 stalowe podkładki z mosiężnymi śrubami.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Angle Type | 90" calowe |
| Blade Dimensions | 150mmx50mm |
| Długość ostrza | 150mm |
| Szerokość ostrza | 50mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kolor | Black |
| Kod EAN13 | 5036140144538 |
| Kod eCl@ss | 21170303 |
| Features | Marking Right Angles; Testing Squareness |
| Powłoka, wykończenie | Bez połowki, niepokryty |
| For Use With | |
| Graduation Marking Colours | |
| Graduation Type | 6" calowe |
| Zawiera | |
| Materiał | Rosewood/ Brass |
| Typ | Bevel |
| Kod UNSPSC | 27111800 |
KEN5976860K
KATOWNIK NASTAWNY 6" Kennedy
KEN-597-6860K
SM.CK016,94,3ZLNE
Narzędzia Cromwell