Kątownik warsztatowy 150mm 6" hartowany Kennedy KEN5184660K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
245,50 zł
Cena regularna:
199,59 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kątownik warsztatowy 150mm 6" hartowany Kennedy KEN5184660K
Kennedy KEN-518-4660K
KEN5184660K
150mm (6") ENGINEERS SQUARE Kennedy KEN5184660K
Kennedy KEN-518-4660K
SM.CK016,161ZLNE
Wykonane z utwardzonej, hartowanej stali. Krawędzie są szlifowane równolegle aby uzyskać kwadrat i dokładny kąt prosty zarówno na zewnątrz i wewnątrz podstawy i ostrza.
Tolerancja prostopadłości: 75, 100 i 150 mm = ± 0.030mm. 225 i 300 mm = ± 0.040mm.
*Dostarczane w sztywnej kasecie.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 220 |
| Szerokość całk. | 150 |
| Głębokość całk. | 42 |
| Waga | 0.506 |
| UNSPSC Code | 27111800 |
| eCl@ss Code | 21170207 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5184660K |
| EAN13 Barcode | 5036140227583 |
| Waga | 320 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | B |
| Wysokość | mm |
| Długość | 150 mm |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | |
| Shape | Square |
| Szerokość | mmin.d inch decimal |
| Rozmiar | 150 mm |
| Tolerance | +/-0.030 mm |
| Standard, norma | BS939 |
| Includes | Case |
| Surface Finish | |
| Additional Features |