Kątownik warsztatowy 225mm 9" hartowany Kennedy KEN5184680K
dostępny
Cena regularna:
105,85 €
Cena regularna:
86,05 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kątownik warsztatowy 225mm 9" hartowany Kennedy KEN5184680K
Kennedy KEN-518-4680K
KEN5184680K
225mm (9") ENGINEERS SQUARE Kennedy KEN5184680K
Kennedy KEN-518-4680K
SM.CK016,294,2ZLNE
Wykonane z utwardzonej, hartowanej stali. Krawędzie są szlifowane równolegle aby uzyskać kwadrat i dokładny kąt prosty zarówno na zewnątrz i wewnątrz podstawy i ostrza.
Tolerancja prostopadłości: 75, 100 i 150 mm = ± 0.030mm. 225 i 300 mm = ± 0.040mm.
*Dostarczane w sztywnej kasecie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140227590 |
| eCl@ss Code | 21170207 |
| Głębokość całk. | 29 |
| Długość całkowita | 320 |
| Waga całkowita | 0.84 |
| Szerokość całk. | 200 |
| Supplier Part No. | 5184680K |
| UNSPSC Code | 27111800 |
| Waga | 1400 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | B |
| Wysokość | mm |
| Długość | 225mm |
| Materiał | Stal |
| Shape | Kwadrat |
| Szerokość | mm in.d inch decimal |
| Size | 225mm |
| Tolerance | +/-0.040mm |
| Standard, norma | BS939 |
| Surface Finish | |
| Additional Features |