Kątowy miernik obrotu TGA360 1/2" 0-360 stopni Kennedy KEN5570150K KEN-557-0150K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kątowy miernik obrotu TGA360 1/2" 0-360 stopni Kennedy KEN5570150K KEN-557-0150K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Zakres pomiaru | 0-360 stopni |
| EAN13 Barcode | 5036140226791 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Model, kod produktu | TGA360 |
| Supplier Part No. | 5570150K |
| UNSPSC Code | 27111715 |
| Waga elementu | 180 g |
| Napęd, trzpień | 1/2" |
Kennedy KEN-557-0150K
KEN5570150K
1/2" SQ. DR. ANGULAR TORQUE GAUGE Kennedy KEN5570150K
Kennedy KEN-557-0150K
SM.CK016,74,8ZLNE