Kieł MT2 obrotowy standard Kennedy KEN4881020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
580,40 zł
Cena regularna:
471,87 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kieł MT2 obrotowy standard Kennedy KEN4881020K
Kennedy KEN-488-1020K
KEN4881020K
KIEL OBROTOWY STANDARD 2MT Kennedy
KEN-488-1020K
SM.CK016,352,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali wysokiej jakości i hartowane, następnie precyzyjnie szlifowane zewnętrznie. Precyzyjne łożyska są zawarte w wykonaniu standardowym. Kły posiadają kąt ostrza 60°. Stożki mocujące są odpowiednie do DIN228 Forma A, Klasa Tolerancji AT5.
Maksymalne bicie: Stożek nr 1 do 4: 0.005mm. Stożek nr 5 do 6: 0.010mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Axial Load @100 | 275 rpm |
| Axial Load @3000 | 60 rpm |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140062764 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Maximum Radial Load | 55 rpm |
| Maksymalne obroty | 7000 rpm |
| Morse Taper | No.2 |
| Głębokość całk. | 70 |
| Długość całkowita | 152 |
| Waga całkowita | 0.43 |
| Szerokość całk. | 70 |
| Radial Load @100 | 200 rpm |
| Supplier Part No. | 4881020K |
| UNSPSC Code | 23153013 |
| Waga | 0.43 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | |
| Maksymalne obroty | 7000 rpm revolutions per minute |
| Morse Taper | No.2 |
| Typ | |
| Waga | 0.43 kg kilogramg |
| Axial Load @100 | 275 kgf kilogram force |
| Axial Load @3000 | 60 kgf kilogram force |
| Radial Load @100 | 200 kgf kilogram force |
| Maximum Radial Load | 55 kgf kilogram force |
| Standard, norma |