Kieł MT3 obrotowy standard Kennedy KEN4881030K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$221.48
Cena regularna:
$180.07
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kieł MT3 obrotowy standard Kennedy KEN4881030K
Kennedy KEN-488-1030K
KEN4881030K
KIEL OBROTOWY STANDARD 3MT Kennedy
KEN-488-1030K
SM.CK016,478,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Maksymalne bicie: Stożek nr 1 do 4: 0.005mm. Stożek nr 5 do 6: 0.010mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Axial Load @100 | 400 rpm |
| Axial Load @3000 | 70 rpm |
| Marka | Kennedy Industrial |
| EAN13 Barcode | 5036140062771 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Maximum Radial Load | 70 rpm |
| Maksymalne obroty | 6000 rpm |
| Morse Taper | No.3 |
| Głębokość całk. | 70 |
| Długość całk. | 152 |
| Waga całkowita | 0.67 |
| Szerokość całk. | 70 |
| Radial Load @100 | 300 rpm |
| Sup. Part No. | KEN-488-1030K |
| UNSPSC Code | 23153013 |
| Waga | 0.67 kg |