Kieł MT4 obrotowy standard Kennedy KEN4881040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
982,00 zł
Cena regularna:
798,37 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kieł MT4 obrotowy standard Kennedy KEN4881040K
Kennedy KEN-488-1040K
Kieł obrotowy standart 4MT
KEN-488-1040K
Opis produktu
Wykonane ze stali wysokiej jakości i hartowane, następnie precyzyjnie szlifowane zewnętrznie. Precyzyjne łożyska są zawarte w wykonaniu standardowym. Kły posiadają kąt ostrza 60°. Stożki mocujące są odpowiednie do DIN228 Forma A, Klasa Tolerancji AT5.Maksymalne bicie: Stożek nr 1 do 4: 0.005mm. Stożek nr 5 do 6: 0.010mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Axial Load @100 | 500 rpm |
| Axial Load @3000 | 125 rpm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140062788 |
| Kod eCl@ss | 23049190 |
| Maximum Radial Load | 75 rpm |
| Maksymalne obroty | 5000 rpm |
| Stożek Morse'a | No.4 |
| Głębokosć całk./opak. | 89 |
| Długość całk./opak. | 227 |
| Waga całkowita | 1.23 |
| Szerokość całk./opak. | 89 |
| Radial Load @100 | 600 rpm |
| Nr produktu | KEN-488-1040K |
| Kod UNSPSC | 23153013 |
| Waga | 1.23 kg |
KEN4881040K
KIEL OBROTOWY STANDARD 4MT Kennedy
KEN-488-1040K
SM.CK016,588,1ZLNE
Narzędzia Cromwell