Kieł obrotowy Mors 3 MT3 MK3 Atlas Workholders ATL4881030K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kieł obrotowy Mors 3 Atlas Workholders ATL4881030K
Atlas Workholders ATL-488-1030K
ATL4881030K
SM.CK016,323,6ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Axial Load @100 | 380 rpm |
| Axial Load @3000 | 90 rpm |
| Marka | Atlas Workholders |
| EAN13 Barcode | 5036140018556 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Maximum Radial Load | 80 rpm |
| Maksymalne obroty | 6000 rpm |
| Morse Taper | No.3 |
| Głębokość całk. | 80 |
| Długość całk. | 230 |
| Waga całkowita | 1.3 |
| Szerokość całk. | 80 |
| Radial Load @100 | 300 rpm |
| Sup. Part No. | ATL-488-1030K |
| UNSPSC Code | 23153013 |
| Waga | 0.80 kg |