Kieł obrotowy Morse'a 1 MK1 1MT wysokowydajny Indexa IND4882010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
581,20 zł
Cena regularna:
472,52 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kieł obrotowy Mors 1 heavy duty Indexa IND4882010K
Indexa IND-488-2010K
IND4882010K
Kieł obrotowy 1MT heavy duty Indexa IND4882010K
IND-488-2010K
SM.CK016,474,4ZLNE
Wykonane ze stali wysokiej jakości i hartowane, poddane działaniu wysokiej temperatury i precyzyjnie szlifowane. Przystosowane do pracy w ciężkich warunkach. Posiadają precyzyjny stożkowy walec i łożyska oporowe, które wytrzymują promieniowe i osiowe naciski przedmiotu obrabianego. Kąt ostrza 60° jest szlifowany po złożeniu kła aby wyeliminować bicie. Mogą pracować pod dużym obciążeniem zapewniając wytrzymałość i wysoką wydajność. Stożki mocujące są odpowiednie do DIN228 Forma A, Klasa Tolerancji AT5.
Maksymalne bicie:
Stożek Nr 2 do 5: 0.005mm.
Stożek Nr 6: 0.010mm.
(1)@2500rpm; (2)@2000rpm; (3)1000rpm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Axial Load @100 | 190 rpm |
| Axial Load @3000 | 50 rpm |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140238589 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Maximum Radial Load | 10 rpm |
| Maksymalne obroty | 5000 rpm |
| Morse Taper | No.1 |
| Radial Load @100 | 35 rpm |
| Supplier Part No. | 4882010K |
| UNSPSC Code | 23153013 |
| Waga | 0.25 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | |
| Maksymalne obroty | 5000 rpm revolutions per minute |
| Morse Taper | No.1 |
| Typ | |
| Waga | 0.25 kg kilogramg |
| Axial Load @100 | 190 kgf kilogram force |
| Axial Load @3000 | 50 kgf kilogram force |
| Radial Load @100 | 35 kgf kilogram force |
| Maximum Radial Load | 10 kgf kilogram force |
| Standard, norma | DIN228 Form A |