Kielnia do spoin 6"x1/2" Kennedy KEN5120420K PRO19-20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kielnia do spoin 6"x1/2" Kennedy KEN5120420K
Kennedy KEN-512-0420K
KIELNIA do SPOIN 6"x1/2"
KEN-512-0420K
Opis produktu
Do kształtowania i wygładzania spoin między cegłami. Okrągła szyjka z solidną chromowaną skuwką.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140022171 |
| Kod eCl@ss | 21040604 |
| Długość | 150mm |
| Głębokosć całk./opak. | 40 |
| Długość całk./opak. | 260 |
| Waga całkowita | 0.135 |
| Szerokość całk./opak. | 30 |
| Nr produktu | KEN-512-0420K |
| Kod UNSPSC | 27112201 |
| Waga 10szt. | 1.50 kg |
| Szerokość | 12mm |
KEN5120420K
KIELNIA DO SPOIN 6"x1/2" Kennedy
KEN-512-0420K
SM.CK016,21,4ZLNE
Narzędzia Cromwell