Kielnia murarska 150mm 6" Senator SEN5120020K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szlifowana, polerowana powierzchnia z utwardzonej, hartowanej stali węglowej stopowej. Odgięty trzon zgrzewany. Wzór Londyn, solidne wykonanie części metalowych i drewnianych. Rączka drewniana polerowana i lakierowana. Skuwka chromowana.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140043039 |
| eCl@ss Code | 21040604 |
| Głębokość całk. | 80 |
| Waga całkowita | 0.19 |
| Szerokość całk. | 75 |
| Supplier Part No. | 5120020K |
| UNSPSC Code | 27112201 |
| Szerokość | 75 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 150mm x 75mm |
| Materiał | Stal |
| Wysokość całkowita | mm |
| Długość całkowita | 150mm 6" cal |
| Szerokość całk. | 75mm 3" cal |
| Typ | Trowel |