Kieszeń na narzędzia skórzana 2 kieszenie 1 szlufka Kennedy KEN5933340K
dostępny
Cena regularna:
$44.56
Cena regularna:
$36.22
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kieszeń na narzędzia skórzany 2 kieszenie 1 szlufka Kennedy KEN5933340K
Kennedy KEN-593-3340K
Kieszeń na narzędzia Skórzany, 2 KIESZENIE, 1 SZLUFKA
KEN-593-3340K
Opis produktu
SkórzaneDwie mniejsze kieszenie oraz jedna głęboka kieszeń. Podwójny ścieg ze wzmocnionymi rogami.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140143609 |
| Kod eCl@ss | 40019107 |
| Wysokość | 250mm |
| Nr produktu | EPT 091 |
| Kod UNSPSC | 24112403 |
| Waga | 370g |
| Szerokość | 360mm |
KEN5933340K
KIESZEN NA NARZEDZIA SKORZANY, 2 KIESZENIE, 1 SZLUFKA Kennedy
KEN-593-3340K
SM.CK016,90,5ZLNE
Narzędzia Cromwell