Klamra ze skoblem Matlock MTL9508110K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klamra ze skoblem Matlock MTL9508110K
Matlock MTL-950-8110K
MTL9508110K
KLAMRA ZE SKOBLEM Matlock
MTL-950-8110K
SM.CK016,30,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z utwardzonej stali, podwójnie niklowane, antykorozyjnie zabezpieczone. Elementy tak skonstruowane aby nie dopuścić do podważania, dostępu do wnętrza. Dostarczane ze śrubami mocujcymi.
Podwójny zawias (Double): Można stosować do zamknięć narożnych.
Potrójny zawias (Triple): Można stosować w stopniowych powierzchniach.
8120, 8110, 8100* i 8150*: Do standardowego użytku w domach.
8200* i 8160*: Do cięższych aplikacji.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140152724 |
| Hinge Type | Single |
| Długość | 120 mm |
| Numer produktu | 8110 |
| Security Rating | 2 |
| Shackle Type | Vertical |
| Supplier Part No. | 9508110K |
| To Suit Shackle | 8 mm |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Szerokość | 45 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Nickel Plated |
| Hinge Type | Single |
| Długość | 120mm |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | 1065 |
| Typ produktu | Single Hinged Security Hasps |
| Shackle Type | Vertical |
| To Suit Shackle | 8mm |
| Szerokość | 45mm |