Klamrowe szczypce zaciskowe 0-400mm Kennedy KEN5589300K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$112.30
Cena regularna:
$91.30
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klamrowe szczypce zaciskowe 0-400mm Kennedy KEN5589300K
Kennedy KEN-558-9300K
KEN5589300K
0-400mm LOCKING C-CLAMP Kennedy
KEN-558-9300K
SM.CK016,228,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Szeroki i głęboki profil, może omijać przeszkody jakich normalny zacisk nie jest w stanie omijać.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Capacity | 0 - 400 |
| EAN13 Barcode | 5036140242647 |
| Długość całkowita | 600 mm |
| Supplier Part No. | 5589300K |
| UNSPSC Code | 27112115 |
| Waga elementu | 145 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Type | Ergonomic |
| Jaw Capacity | 0-400mm |
| Szerokość szczęk | mm |
| Materiał | Heat Treated Chrome Molybdenum |
| Długość całkowita | 600mm 24" cal |
| Throat Depth | 410mm |
| Wykończenie, powłoka | Nickel |