Klamrowe szczypce zaciskowe 0-400mm Kennedy KEN5589360K KEN-558-9360K
dostępny
Cena regularna:
101,07 €
Cena regularna:
82,17 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klamrowe szczypce zaciskowe 0-400mm Kennedy KEN5589360K KEN-558-9360K
Kennedy KEN-558-9360K
KEN5589360K
0-400mm LOCKING C-CLAMP WITH SWIVEL TIPS Kennedy
KEN-558-9360K
SM.CK016,234,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Clamping Capacity | 0 - 400 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140242685 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Długość całk. | 630 mm |
| Sup. Part No. | CP3-2455TL |
| UNSPSC Code | 27112115 |
| Waga | 1.75 kg |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Handle Type | Ergonomic |
| Jaw Capacity | 0-400 mm millimetre |
| Jaw Width | mm millimetre |
| Material | Heat Treated Chrome Molybdenium |
| Overall Length | 630 mm millimetre 25 in. inch |
| Product Number | |
| Throat Depth | mm millimetre in. inch |
| Finish/Coating | Nickel |