Klamrowe szczypce zaciskowe 0-60mm Kennedy KEN5589270K KEN-558-9270K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klamrowe szczypce zaciskowe 0-60mm Kennedy KEN5589270K KEN-558-9270K
Kennedy KEN-558-9270K
KEN5589270K
0-60mm LOCKING C-CLAMP Kennedy
KEN-558-9270K
SM.CK016,68ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Capacity | 0 -60 |
| EAN13 Barcode | 5036140242616 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Długość całk. | 165 mm |
| Sup. Part No. | CC3-0655TL |
| UNSPSC Code | 27112115 |
| Waga | 240 g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Handle Type | Ergonomic |
| Jaw Capacity | 0-60 mm millimetre |
| Jaw Width | mm millimetre |
| Material | Heat Treated Chrome Molybdenum |
| Overall Length | 165 mm millimetre 6-1/2 in. inch |
| Product Number | |
| Throat Depth | 50 mm millimetre in. inch |
| Finish/Coating | Nickel |