Klej błyskawiczny 310ml Sherlock SHK7256500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klej błyskawiczny 310ml Sherlock SHK7256500K
Sherlock SHK-725-6500K
SHK7256500K
KLEJ BLYSKAWICZNY 310ml Sherlock
SHK-725-6500K
SM.CK016,16ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokowydajny nierozpuszczlny klej który bardzo szybko spaja powierzchnie, i może zastapic mechaniczne sposoby łączenia w naprawach domowych. Wysycha na biało
i można malować jak tylko jest suchy. Pojemność: 310ml.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherlock Adhesives |
| EAN13 Barcode | 5036140013421 |
| eCl@ss Code | 30140101 |
| Size | 310 ml |
| Supplier Part No. | SHK-725-6500K |
| UNSPSC Code | 31201601 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | Bonds most substrates Extra Strong |
| Pack Size | 310ml |
| Numer produktu | INST |
| Compatible Materials | Brick Ceramics Metal Plastic Drewno |
| Product Composition | Paste |
| Temperature Resistance Range | °C degree Celsius |
| Drying / Bonding Time | (Initial) 30 min. minute (Final) 48 hr hour |