Kleszcze 18" do rur do dużych obciążeń Kennedy KEN5883180K PRO20
dostępny
Cena regularna:
241,10 zł
Cena regularna:
196,02 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze 18" do rur do dużych obciążeń Kennedy KEN5883180K
Kennedy KEN-588-3180K
Kleszcze do rur do dużych obciążeń 18"
KEN-588-3180K
Opis produktu
Szczęki są ząbkowane w przeciwnym kierunku by zapewnić bezpieczny chwyt. Używane głównie przy instalacjach wodociągowych do ściskania rur i nakrętek. Oprawa żeliwna, kuty uchwyt i szczęki. wszystkie ruchome elementy poddane zostały działaniom wysokich temperatur. Wykonano zgodnie z: BS 3594 : Part 2.Wysokowydajne – dla większości przemysłowych zastosowań.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142466 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość | 18" calowe |
| Długość | 455mm |
| Max Jaw Opening | 60mm |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 27111708 |
| Weight per 6 | 16.10 kg |
KEN5883180K
KLESZCZE DO RUR DO DUZYCH OBCIAZEN 18" Kennedy
KEN-588-3180K
SM.CK016,132,6ZLNE
Narzędzia Cromwell