Kleszcze do rur 14" aluminiowe Kennedy KEN5883740K
dostępny
Cena regularna:
156,30 zł
Cena regularna:
127,07 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze do rur 14" aluminiowe Kennedy KEN5883740K
Kennedy KEN-588-3740K
aluminiowe Kleszcze do rur 14"
KEN-588-3740K
Opis produktu
Lekkie aluminiowe klucze. Tak silne i wytrzymałe jak wysokowydajne klucze wykonane z żeliwa.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142510 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Jaw Capacity | 50mm |
| Długość | 14" calowe |
| Długość | 355mm |
| Głębokosć całk./opak. | 83 |
| Długość całk./opak. | 320 |
| Waga całkowita | 5.46 |
| Szerokość całk./opak. | 143 |
| Nr produktu | KEN-588-3740K |
| Kod UNSPSC | 27111708 |
| Weight per 6 | 6.25 kg |
KEN5883740K
ALUMINIOWE KLESZCZE DO RUR 14" Kennedy
KEN-588-3740K
SM.CK016,116,3ZLNE
Narzędzia Cromwell