Kleszcze do rur 24" Kennedy KEN5882240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
62,98 €
Cena regularna:
51,20 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze do rur 24" Kennedy KEN5882240K
Kennedy KEN-588-2240K
Kleszcze do rur 24"
KEN-588-2240K
Opis produktu
Szczęki są ząbkowane w przeciwnym kierunku by zapewnić bezpieczny chwyt. Używane głównie przy instalacjach wodociągowych do ściskania rur i nakrętek. Oprawa żeliwna, kuty uchwyt i szczęki. wszystkie ruchome elementy poddane zostały działaniom wysokich temperatur. Wykonano zgodnie z: BS 3594 : Part 2.Wydajność standardowa
Dla większości przemysłowych aplikacji.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142404 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość | 24" calowe |
| Długość | 600mm |
| Max Jaw Opening | 76mm |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 27111708 |
| Weight per 6 | 24.00 kg |
KEN5882240K
KLESZCZE DO RUR 24" Kennedy
KEN-588-2240K
SM.CK016,200,2ZLNE
Narzędzia Cromwell