Kleszcze zaciskowe hakowe 0-15mm Kennedy KEN5589240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
171,10 zł
Cena regularna:
139,11 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze zaciskowe hakowe 0-15mm Kennedy KEN5589240K
Kennedy KEN-558-9240K
KEN5589240K
0-15mm AXIAL J-TYPE GRIPWRENCH Kennedy
KEN-558-9240K
SM.CK016,102ZLNE
Narzędzia Cromwell
Przeznaczone do naprawy karoserii w samochodach i elementów stalowych. Chromowana stal z wąskim profilem zacisków dla miejsc ciężko dostępnych. Prosty ruchomy zacisk umożliwia zacisk poprzez otwory. Uwolnienie docisku odbywa się za pomocą jednej dźwigni.
Zaciska dwie kołnierzowe sąsiednie spoiny.
Szerokość zacisku: 18mm.
Głębokość szyjki: 7mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Capacity | 0 - 15 |
| EAN13 Barcode | 5036140242586 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Długość | 210 mm |
| Supplier Part No. | 5589240K |
| UNSPSC Code | 27112115 |
| Waga elementu | 470 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 210mm x 40mm x 25mm |
| Otwarcie szczęk | 20mm |
| Długość całkowita | 210mm 8-1/2" cal |
| Szerokość całk. | 40mm |
| Throat Depth | 15mm |
| Typ | |
| Handle Material | |
| Materiał szczęk | |
| Maximum Clamping Capacity | 15mm |