Klin do trzonków drewnianych roz. 1 Kennedy KEN5304510K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klin do trzonków drewnianych roz. 1 Kennedy KEN5304510K
Kennedy KEN-530-4510K
Klin do trzonków DREWNIANYCH ROZ. 1
KEN-530-4510K
Opis produktu
Wykonane ze stali wysokiej jakości.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113626 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Głębokosć całk./opak. | 3 |
| Długość całk./opak. | 15 |
| Waga całkowita | 0.002 |
| Szerokość całk./opak. | 12 |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
| Wedge Length | 0.58 in |
| Wedge Length | 15mm |
| Wedge Material | Steel |
| Wedge Shape | Flat |
| Wedge Size | Size 1 |
| Wedge Thickness | 0.13 in |
| Wedge Thickness | 3.1mm |
| Wedge Width | 0.45 in |
| Wedge Width | 11.5mm |
KEN5304510K
KLIN DO TRZONKOW DREWNIANYCH ROZ. 1 Kennedy
KEN-530-4510K
SM.CK016,1,3ZLNE
Narzędzia Cromwell