Klin do trzonków drewnianych roz. 3 Kennedy KEN5304530K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klin do trzonków drewnianych roz. 3 Kennedy KEN5304530K
Kennedy KEN-530-4530K
Klin do trzonków DREWNIANYCH ROZ. 3
KEN-530-4530K
Opis produktu
Wykonane ze stali wysokiej jakości.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113640 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Głębokosć całk./opak. | 5 |
| Długość całk./opak. | 20 |
| Waga całkowita | 0.008 |
| Szerokość całk./opak. | 18 |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
| Wedge Length | 0.86 in |
| Wedge Length | 22mm |
| Wedge Material | Steel |
| Wedge Shape | Flat |
| Wedge Size | Size 3 |
| Wedge Thickness | 0.14 in |
| Wedge Thickness | 3.5mm |
| Wedge Width | 0.66 in |
| Wedge Width | 17mm |
KEN5304530K
KLIN DO TRZONKOW DREWNIANYCH ROZ. 3 Kennedy
KEN-530-4530K
SM.CK016,2,1ZLNE
Narzędzia Cromwell