Klin do trzonków drewnianych roz. 4 Kennedy KEN5304540K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klin do trzonków drewnianych roz. 4 Kennedy KEN5304540K
Kennedy KEN-530-4540K
Klin do trzonków DREWNIANYCH ROZ. 4
KEN-530-4540K
Opis produktu
Wykonane ze stali wysokiej jakości.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113657 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Głębokosć całk./opak. | 5 |
| Długość całk./opak. | 25 |
| Waga całkowita | 0.008 |
| Szerokość całk./opak. | 20 |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
| Wedge Length | 0.86 in |
| Wedge Length | 22mm |
| Wedge Material | Steel |
| Wedge Shape | Flat |
| Wedge Size | Size 4 |
| Wedge Thickness | 0.13 in |
| Wedge Thickness | 2.5mm |
| Wedge Width | 0.68 in |
| Wedge Width | 17.5mm |
KEN5304540K
KLIN DO TRZONKOW DREWNIANYCH ROZ. 4 Kennedy
KEN-530-4540K
SM.CK016,2,5ZLNE
Narzędzia Cromwell