Klin do trzonków drewnianych roz. 5 Kennedy KEN5304550K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klin do trzonków drewnianych roz. 5 Kennedy KEN5304550K
Kennedy KEN-530-4550K
Klin do trzonków DREWNIANYCH ROZ. 5
KEN-530-4550K
Opis produktu
Wykonane ze stali wysokiej jakości.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113664 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 40 |
| Waga całkowita | 0.03 |
| Szerokość całk./opak. | 30 |
| Nr produktu | KEN-530-4550K |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
| Wedge Length | 1.09 in |
| Wedge Length | 28.5mm |
| Wedge Material | Steel |
| Wedge Shape | Flat |
| Wedge Size | Size 5 |
| Wedge Thickness | 0.28 in |
| Wedge Thickness | 7mm |
| Wedge Width | 1.55 in |
| Wedge Width | 39mm |
KEN5304550K
KLIN DO TRZONKOW DREWNIANYCH ROZ. 5 Kennedy
KEN-530-4550K
SM.CK016,3,3ZLNE
Narzędzia Cromwell