Kłódka 38x25mm antywłamaniowa aluminiowa Matlock MTL9505005K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Matlock Kłódka 38x25mm antywłamaniowa aluminiowa MTL9505005K
Matlock MTL-950-5005K
MTL9505005K Matlock KLODKA antywłamaniowa ALUMINIOWA 38x25mm
Mocny, lekki aluminiowy korpus, z wymiennym, jarzmem ze stali nierdzewnej. Obustronny zamek, i 6 igłowy mosiężny cylinder. Całkowicie odporna na warunki pogodowe kłódka do użytku w ciężkich warunkach gdzie jest duże zagrożenie korozji. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz, do średniego bezpieczeństwa. Zmiana klucza co 20,000.
Key Blank = Czysty klucz
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Width | 38 mm |
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140152359 |
| Rating (1 - 10) | 5 |
| Shackle Clearance | 25 mm |
| Shackle Diameter | 6.3 mm |
| Supplier Part No. | 9505005K |
| UNSPSC Code | 46171501 |
| Waga elementu | 195 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Thickness | mm |
| Body Width | 38 mm |
| Lock Type | Open Shackle |
| Długość całk. | 63 mm |
| Szerokość całk. | 38 mm |
| Product Number | |
| Shackle Clearance | 25 mm |
| Shackle Diameter | 6.3 mm |
| Security Rating | 5 |
| Body Height | mm |
| Body Material | Aluminium |
| Kolor obudowy, korpusu | Green |
| Shackle Material | Hardened Stainless Steel |
| Key Type | Keyed Different |
| Rekeyable | Fixed |
| Pack Quantity | 1 |
| Number of Keys Included | 2 |