Klucz 1.5/16" x1.1/2" A/F oczkowy dwustronny Kennedy KEN5821450K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
34,59 €
Cena regularna:
28,12 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Klucz 1.5/16" x1.1/2" A/F oczkowy dwustronny KEN5821450K
Kennedy KEN-582-1450K
KEN5821450K Kennedy KLUCZ DWUSTRONNY OCZKOWY1.5/16"x1.1/2" A/F
Wykonanie ze stali chromowo-wanadowej satynowo wykończone i mocno wyszlifowane zakończenia. Dwustronne, z dwunastokątnymi oczkami. Główki odsadzone.
Wykonane zgodnie z: DIN 838 Metryczne i AF, BS 192 : 1982 i BS 3555 : 1998 Whitworth.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111705 |
| eCl@ss Code | 21040206 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5821450K |
| EAN13 Barcode | 5036140233225 |
| Size 1 | 1 5/16" cal |
| Spanner Type | Double Ended |
| Waga elementu | 810 g |
| Size 2 | 1 1/2" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całk. | 384 mm |
| Product Number | |
| Type | Ring Spanner |
| Spanner Size | 1-5/16" x 1-1/2" |
| Standard, norma | DIN 838 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Satin |
| Size System | AF |
| Number of Points | 12 |
| Compatible Nut/Bolt Width | 1-5/16" x 1-1/2" |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | 1" UNF 7/8" UNF |
| Angle of Handle Offset | 75 ° degree |