Klucz 13mm pazurowy płaski 3/8" Kennedy KEN5826283K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 13mm pazurowy płaski 3/8" Kennedy KEN5826283K
Kennedy KEN-582-6283K
Klucz PAZUROWY płaski 13mm 3/8"
KEN-582-6283K
Opis produktu
Klucze chromowo-wanadowe zaprojektowane do użycia w ciasnych i trudnodostępnych miejscach, szczególnie przy przewodach hydraulicznych. Do użycia z kluczami o nasadkach kwadratowych 3/8”.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140134843 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Size (a) | 9mm |
| Size (b) | 28mm |
| Size (c) | 13mm |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 33g |
KEN5826283K
KLUCZ PAZUROWY PLASKI 13mm 3/8" Kennedy
KEN-582-6283K
SM.CK016,15,9ZLNE
Narzędzia Cromwell