Klucz 13mm płasko-oczkowy CrV chromowo-wanadowy Yamoto YMT5823130K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 13mm płasko-oczkowy CrV chromowo-wanadowy Yamoto YMT5823130K
Yamoto YMT-582-3130K
YMT5823130K
KC-016,10,3ZN/SM.[NM]
Made from fully polished chrome vanadium steel with 15° offset heads. Conform to DIN 3113 standard. Sizes 6-32mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamoto |
| EAN13 | 5036140301290 |
| ecl@ss | 21040105 |
| Oznaczenie | YMT-582-3130K |
| UNSPSC | 27111713 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 170mm |
| Numer produktu | |
| Type | Combination Spanner |
| Liczba elementów | |
| Spanner Size | 13mm |
| Standard, norma | DIN 3113 |
| Wykończenie, powłoka | Chrome Polished |
| Size System | Metryczny |
| Number of Points | |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | |
| Angle of Ring End Offset | ° stopni |
| Angle of Open End Offset | ° stopni |
| Ring End Head Thickness | |
| Open End Head Thickness |