Klucz 14x120mm do uchwytów samocentrujących Indexa IND4905950K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
53,17 €
Cena regularna:
43,23 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 14x120mm do uchwytów samocentrujących Indexa IND4905950K
Indexa IND-490-5950K
IND4905950K
14x120mm LATHE CHUCK KEY INDEXA IND4905950K
IND-490-5950K
KC-016,185,7ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140296459 |
| ecl@ss | 21040190 |
| Square Size Across Flats | 14 mm |
| Oznaczenie | IND-490-5950K |
| UNSPSC | 27111727 |
| Use With Chucks | 250/315 mm |
| Waga elementu | 756 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| For Use With | 250mm/315mm |
| Waga | 756 g gramkg |
| Rozmiar | 14mm |