Klucz 15mm pazurowy płaski 3/8" Kennedy KEN5826285K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 15mm pazurowy płaski 3/8" Kennedy KEN5826285K KEN-582-6285K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140134867 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Wymiar A | 9mm |
| Wymiar B | 33mm |
| Wymiar C | 15mm |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 46g |