Klucz 17mm pazurowy płaski 3/8" Kennedy KEN5826287K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 17mm pazurowy płaski 3/8" Kennedy KEN5826287K KEN-582-6287K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140134874 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Size (a) | 9mm |
| Size (b) | 38mm |
| Size (c) | 17mm |
| Nr produktu | KEN-582-6287K |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 60g |